Vážený zákazníku, rytiny na šperky a doplňky momentálně vyhotovíme za cca 4-6 dnů, vzhledem k vzrůstajícímu počtu objednávek. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se nejen gravírování na tel. 602 626 631. Děkujeme za pochopení a přejeme fajn nakupování.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Navštivte také:

Nerezová ocel s označením 316L se stala ideálním materiálem pro výrobu šperků a hodinek, díky vynikajícím vlastnostem se stala oblíbenou pro běžné nošení a údržbu šperků.

316L kromě železa, chromu a niklu obsahuje totiž molybden, který poskytuje větší ochranu proti korozi.

Existuje různé složení chirurgické oceli s množstvím chrómu a molybdenu, který mikroskopicky vytváří tenký film, zabraňující korozi s kyslíkem, ocel 316L tak činí odolnější vůči korozi než ocel typu 304.

Výhodou chirurgické oceli 316L je její lesk a barva. Zároveň se o ní není třeba výrazně starat. Je to pevný a tvrdý materiál, který je ideální pro gravírování do manžetových knoflíčků a šperků.

Chirurgická ocel 316L se snadno čiští a sterilizuje pomocí páry.

Barva oceli může být různě tónovaná, existují technologie, které ocel pomocí Valadia umí zabarvit pro obvyklý stříbrný tón, nebo elektro metodou pokovit/pozlatit pro zlatavý tón.