Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Navštivte také:

  1. Úvod
  2. Platební podmínky
Platební podmínky

1. Způsob platby a cena doručení

 

1.1. Dobírka

Doběrečné zaplatíte při převzetí vybranému dopravci (Doručení ZÁSILKOVNA ZÁSILKOVNA, Kurýr PPLPPL, Česká poštaČeská pošta).

Cena:

a) za zásilku na dobírku v ČR: 45 Kč  (pozn. Abychom zamezili častému nevyzvednutí levnějších zásilek, dovolujeme si upozornit, že zboží do 150,- Kč neposíláme na dobírku.)

b) při nákupu nad 1500 Kč: ZDARMA

U služeb na zakázku, tj. šperky upravené gravurou, přijímáme platbu pouze předem na účet, ne na dobírku. Děkujeme za pochopení.

1.2. Bankovní převod

Po dokončení objednávky budou elektronicky zaslány údaje nutné k zadání bankovního převodu, tj. č.ú. 1491667014/3030 (AirBank). Ke každému platebnímu příkazu je třeba jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po přičtení částky na náš účet se objednávka stává zaplacenou, začne se zpracovávat a poté expedovat.

Cena: ZDARMA

 

2. Dodání zboží a doprava

U služeb na zakázku, tj. šperky upravené gravurou, posíláme balíček z důvodu bezpečnosti pouze službou PPL nebo Zásilkovnou.

2.1. Dodání a doprava zboží je zajištěna odeslání Českou poštouČeskou poštou,  Kurýr PPLPPL a odeslání ZÁSILKOVNOU ZÁSILKOVNOU a je závislá na daném výběru doručení.

a) Doručení službou Kurýr PPLPPL

Cena: 80 Kč

b) Doručení Doručení ZÁSILKOVNOU ZÁSILKOVNOU

Cena: 50 Kč

c) doručení  Česká poštaČeskou poštou pouze na dobírku MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME

Cena: - Kč + dobírka - Kč

d) při nákupu nad 1500 Kč: ZDARMA

Česká pošta dodává ekonomickou zásilku zpravidla do druhého dne od předání zásilky. Nejdříve se Vám pošta pokusí zásilku doručit domů a v případě neúspěchu ji nechá uloženou na podací poště Vaší adresy do termínu uvedeného na poštovním oznámení.

ZÁSILKOVNou odeslání ZÁSILKOVNOU  bude balíček doručen na vybranou výdejnu za 1-2 dny od podání, stejně tak službou  Kurýr PPL PPL je balíček doručován 1-2 dny. Jste informováni o trasování zásilky e-mailem a sms.

1.3. Osobní odběr

Osobní odběr neposkytujeme.